Тиждень біології та хімії » Рогатинський ліцей "Гімназія імені Володимира Великого"

Рогатинський ліцей


Вітаємо Вас на сайті Рогатинського ліцею "Гімназія імені Володимира Великого"
 • Текст: менший
 • Текст: страндартний
 • Текст: більший

Тиждень біології та хімії
Переглядів: 2338 | 30 Вересня 2013 | коментарі: (0)
 (голосів: 0)

Тиждень біології та хімії З 23 вересня традиційно розпочали свій предметний тиждень вчителі біології та хімії. В понеділок учні 5 класу провели тематичну годину інформації «40 фактів про людину». Ці знання допоможуть краще пізнати себе кожному з нас, а також стануть поштовхом до подальшого вивчення свого організму.

В середу учні 7-Б класу Галуга Ярина, Музичка Юля та Стельмах Сергій, а також учні 6 кл. Цвікович Валерія та Дикий Андрій були учасниками районного турніру юних біологів. Хочеться відмітити якісну підготовку та вдалі виступи цих творчих дітей. Відчувається, що гімназисти вміють відстоювати свою думку, оперуючи науковою термінологією та глибокими знаннями, володіють вміннями вести дискусію.

В середу, 25.09, пройшов перший етап Всеукраїнської олімпіади з хімії, а у четвер, 26.09, – І етап олімпіади з біології. Учасниками були учні 4-7 класів. Приємно, що у кожному класі є учні, що тягнуться до знань, мають бажання отримувати знання на уроках та в позаурочний час. І, маємо надію, переможці достойно представлять гімназію на ІІ етапі олімпіади.

Ще одна традиція, яку ми не порушили, - проведення відкритих уроків. В четвер, 26.09, з учнями 5 класу провела відкритий урок з біології Чубата М.С. за темою «Будова скелета людини». Відеосюжети, модель скелета, 3-D моделі, цікаві історичні факти зробили урок пізнавальним. Кожен небайдужий і нелінивий міг навчитися на уроці, а вдома закріпити знання, провівши домашній експеримент та виконавши творчі завдання. В п’ятницю, 27.09, Климців О.Б. з учнями 6 класу провела урок на тему “Місце неметалічних елементів у періодичній системі. Особливості будови атома. Поняття про алотропію». Неметали, які зустрічаються в побуті і є нашими постійними супутниками у житті, досліджували учні з точки зору будови атома. Цікаво було працювати з діаграмами та схемами, а також захопило вивчення зовнішнього вигляду сірковмісних мінералів та їх порівняння з чистою сіркою. Гостями на цих уроках були представники адміністрації та вчителі гімназії.

Серед запланованих заходів, які перенесені на наступний тиждень і ми з нетерпінням очікуємо їх, є свято квітів, до Дня вчителя, та екскурсія в національний природний парк м.Галич.


Чубата Мирослава,
вчитель біології
схожі новини:


 • Тиждень біології і хімії - 2014
 • тиждень біології та хімії
 • Тиждень біології та хімії
 • Тиждень історії та правознавства
 • Відкритий урок

 • Вітаємо!

  Наших колег з
  Днем народження!!!


  Мартинюк У.Л. - 01 квітня
  Стечак У.І. - 01 квітня
  Яновська О.Б. - 12 квітня
  Хом'як О.Л. - 23 квітня
  Скарбовська Г.Я. - 28 квітня

  Логін

  Відео-архів

  КАЛЕНДАР

  «    Вересня 2013    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30