Переможці олімпіад » Рогатинський ліцей "Гімназія імені Володимира Великого"

Рогатинський ліцей


Вітаємо Вас на сайті Рогатинського ліцею "Гімназія імені Володимира Великого"
  • Текст: менший
  • Текст: страндартний
  • Текст: більший

Вітаємо переможців!



Ілона Гірняк, 10-А клас
ІІ місце
на ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту
науково-дослідницьких робіт
учнів-членів Малої академії наук України
з англійської мови
(науковий керівник Бирич О.П.)



Анастасія Швець, 8-Б клас
ІІ місце
на ІІІ етапі Міжнародного конкурсу
з української мови
імені Петра Яцика
(вчитель Яновська О.Б.)



Марія Юревич, 9-А клас
ІІ місце
на ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади
з хімії
(вчитель Климців О.Б.)



Ельвіра Чорна, 5-А клас
ІІ місце
на обласному заочному конкурсі «Космічні фантазії»
в Рогатинській міській територіальній громаді
ученицю 5-А класу Ельвіру Чорну.
Вікова категорія 8-12 років
Номінація «Образотворче мистецтво»

Робота «Життя марсіан» (кер. Люлька І.В)



Марта Конопка, 9-Б клас
ІІІ місце
на ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади
з української мови і літератури
(вчитель Яновська О.Б.)



Софія Кривень, 11-Б клас
ІІІ місце
на ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту
науково-дослідницьких робіт
учнів-членів Малої академії наук України
з історичного краєзнавства
(науковий керівник Яновський Б.А.)



Ірина Хом'як, 5-Б клас
ІІІ місце
на ІІІ етапі Міжнародного конкурсу
з української мови
імені Петра Яцика
(вчитель Яновська О.Б.)



Аліна Андрусів, 11-Б клас
ІІІ місце
на ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади
з географії
(вчитель Бродіна В.В.)



Аліна Андрусів, 11-Б клас
ІІІ місце
на ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади
з біології
(вчитель Чубата М.С.)



Віталій Борис, 8-Б клас
ІІІ місце
на ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади
з біології
(вчитель Чубата М.С.)



Максим Акутін, 9-А клас
ІІІ місце
на ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади
з фізики
(вчитель Мельника І.Я.)



Іван Омелян, 8-А клас
ІІІ місце
на ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади
з математики
(вчитель Покришка І.Ю.)



Софія Кривень, 11-Б клас
ІІІ місце
на ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади
з історії
(вчитель Городецька Н.М.)



Арсен Саган, 11-А клас
ІІІ місце
на ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади
з історії
(вчитель Яновський Б.А.)



Андрій Верстин, 8-А клас
ІІІ місце
на ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади
з історії
(вчитель Городецька Н.М.)



Аліна Андрусів, 11-Б клас
І місце
на ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади
з географії
(вчитель Бродіна В.В.)



Анастасія Швець, 8-Б клас
І місце
на ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади
з української мови і літератури
(вчитель Яновська О.Б.)



Марта Конопка, 9-Б клас
І місце
на ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади
з української мови і літератури
(вчитель Яновська О.Б.)



Вітаємо
із здобутим І місцем на ІІ етапі
Всеукраїнської учнівської олімпіади
з англійської мови
ученицю 8-Б класу Анастасію Шелемех
(вчитель Ольвач Н.В.)



Іван Омелян, 8-А клас
І місце
на ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади
з англійської мови
(вчитель Рубашна О.А.)



Марта Ольвач, 10-А клас
І місце
на ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади
з хімії
(вчитель Климців О.Б.)



Марія Юревич, 9-А клас
І місце
на ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади
з хімії
(вчитель Климців О.Б.)



Анастасія Швець, 8-Б клас
І місце
на ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади
з хімії
(вчитель Климців О.Б.)



Софія Кривень, 11-Б клас
І місце
у Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді
імені Тараса Шевченка
(вчитель Скарбовська Г.Я.)



Марта Конопка, 9-Б клас
І місце
у Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді
імені Тараса Шевченка
(вчитель Яновська О.Б.)



Аліна Андрусів, 11-Б клас
І місце
на ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади
з біології
(вчитель Чубата М.С.)



Марта Ольвач, 10-А клас
І місце
на ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади
з біології
(вчитель Чубата М.С.)



Віталій Борис, 8-Б клас
І місце
на ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади
з біології
(вчитель Чубата М.С.)



Ірина Хом'як, 5-Б клас
І місце
на ІІ етапі
Міжнародного конкурсу з української мови
імені Петра Яцика
(вчитель Яновська О.Б.)



Анастасія Швець, 8-Б клас
І місце
на ІІ етапі
Міжнародного конкурсу з української мови
імені Петра Яцика
(вчитель Яновська О.Б.)



Соломія Ступницька, 9-А клас
І місце
на ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади
з інформаційних технологій
(вчитель Чопик В.М.)



Максим Акутін, 9-А клас
І місце
на ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади
з математики
(вчитель Лівіновська Н.В.)



Іван Омелян, 8-А клас
І місце
на ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади
з математики
(вчитель Покришка І.Ю.)



Діана Падучак, 10-А клас
І місце
на ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади
з правознавства
(вчитель Яновський Б.А.)



Марія Юревич, 9-А клас
І місце
на ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади
з правознавства
(вчитель Яновський Б.А.)



Максим Акутін, 9-А клас
І місце
на ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади
з фізики
(вчитель Мельник І. Я.)



Арсен Саган, 11-А клас
І місце
на ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади
з історії
(вчитель Яновський Б.А.)



Андрій Верстин, 8-А клас
І місце
на ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади
з історії
(вчитель Городецька Н.М.)



Тетяна Гамаровська, 11-Б клас
ІІ місце
на ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади
з української мови і літератури
(вчитель Скарбовська Г.Я.)



Тетяна Гамаровська, 11-Б клас
ІІ місце
на ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади
з англійської мови
(вчитель Бирич О.П.)



Анастасія Цап, 10-А клас
ІІ місце
на ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади
з англійської мови
(вчитель Черевата З.П.)



Ангеліна Деркач, 10-А клас
ІІ місце
на ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади
з англійської мови
(вчитель Черевата З.П.)



Вікторія Боянівська, 9-Б клас
ІІ місце
на ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади
з англійської мови
(вчитель Черевата З.П.)



Дарина Бурачок, 8-Б клас
ІІ місце
на ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади
з англійської мови
(вчитель Окрепка Р.Г.)



Андрій Демчишин, 9-А клас
ІІ місце
на ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади
з трудового навчання
(вчитель Люлька І.В.)



Максим Акутін, 9-А клас
ІІ місце
на ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади
з інформаційних технологій
(вчитель Благий В.М.)



Яна Воробець, 10-А клас
ІІ місце
на ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади
з правознавства
(вчитель Яновський Б.А.)



Анастасія Кульчак, 9-Б клас
ІІ місце
на ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади
з правознавства
(вчитель Яновський Б.А.)



Софія Кривень, 11-Б клас
ІІ місце
на ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади
з історії
(вчитель Городецька Н.М.)



Марта Дутка, 7-Б клас
ІІІ місце
у Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді
імені Тараса Шевченка
(вчитель Іванців О.С.)



Ілона Гірняк, 10-А клас
ІІІ місце
на ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади
з англійської мови
(вчитель Черевата З.П.)



Анастасія Швець, 8-Б клас
ІІІ місце
на ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади
з англійської мови
(вчитель Окрепка Р.Г.)



Максим Акутін, 9-А клас
ІІІ місце
на ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади
з англійської мови
(вчитель Рубашна О.А.)



Вікторія Боянівська, 9-Б клас
ІІІ місце
на ІІ етапі
Міжнародного конкурсу з української мови
імені Петра Яцика
(вчитель Яновська О.Б.)



Ангеліна Мільовська, 8-А клас
ІІІ місце
на ІІ етапі
Міжнародного конкурсу з української мови
імені Петра Яцика
(вчитель Яновська О.Б.)



Аліна Андрусів, 11-Б клас
ІІІ місце
на ІІ етапі
Міжнародного конкурсу з української мови
імені Петра Яцика
(вчитель Скарбовська Г.Я.)



Денис Масляк, 10-Б клас
ІІІ місце
на ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади
з інформаційних технологій
(вчитель Чопик В.М.)



Софія Кривень, 11-Б клас
ІІІ місце
на ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади
з математики
(вчитель Стасів М.Р.)



Людмила Верб'яна, 11-Б клас
ІІІ місце
на ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади
з математики
(вчитель Стасів М.Р.)



Олександр Кліщ, 10-А клас
ІІІ місце
на ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади
з фізики
(вчитель Мельник І. Я.)



Яна Воробець, 10-А клас
ІІІ місце
на ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади
з історії
(вчитель Яновський Б.А.)



Ангеліна Воробець, 10-А клас
ІІІ місце
на ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади
з історії
(вчитель Яновський Б.А.)



Переможці олімпіад (Архів)


Вітаємо!

Наших колег з
Днем народження!!!


Паскур Г.В. - 01 березня
Мельник І.Я. - 08 березня
Яновський Б.А. - 18 березня
Мицак Г.В. - 19 березня
Рубашна О.А. - 25 березня
Тичківська Н.М. - 26 березня
Онищенко І.П. - 29 березня

Логін





Відео-архів

КАЛЕНДАР

«    Лютого 2024    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29