В гімназії проходив тиждень англійської мови » Рогатинський ліцей "Гімназія імені Володимира Великого"

Рогатинський ліцей


Вітаємо Вас на сайті Рогатинського ліцею "Гімназія імені Володимира Великого"
 • Текст: менший
 • Текст: страндартний
 • Текст: більший

В гімназії проходив тиждень англійської мови
Переглядів: 2113 | 5 Березня 2014 | коментарі: (0)
 (голосів: 0)

Тиждень англійської мови на тему «Використання інформаційно-комунікаційних технологій як засіб надбання учнями досвіду міжкультурного спілкування» традиційно відбувся у лютому. Протягом 10-14 лютого вчителі методичного об’єднання проводили відкриті уроки та ділились досвідом з колегами. Ольвач Н.В. провела круглий стіл на тему “ Education made us what we are “ для учнів старших класів. Гімназисти висловлювали власні думки щодо ролі освіти у сучасному суспільстві. Найбільше тішить те, що наша молодь бачить своє майбутнє в Україні. Серед запрошених була колишня учениця гімназії Ірина Ворона, випускниця програми Fullbright, яка поділилась своїм міжнародним досвідом. Окрепка Р.Г. провела відкритий урок на тему '' Вільний час і хоббі'' у 1-А класі. Наші найменші гімназисти із захопленням розповідали про свої вподобання та хоббі , підверджуючи сказане цікавими фото. Приємним сюрпризом для усіх стала розповідь випускниці Дарії Петрів про її незвичне хоббі-вивчення японської мови. Наприкінці уроку учні навіть спробували писати японські літери, ще раз довівши що немає меж людським здібностям.
Білоус Н.П. провела урок у 4-Б класі на тему ''Краса живопису. Відносні займенники. Відносні підрядні речення''. Учні мали змогу переглянути на презентації шедеври світового мистецтва а також розказували про свої художні смаки у формі діалогу. Закріплення граматичних конструкцій та відносних займенників сприяло мовній практиці.
Черевата З.П. провела відкритий урок на тему '' Buying Clothes'' у 3-му класі. На уроці учні опановували лексичний матеріал, вивчали фразеологізми, набували досвіду міжкультурного спілкування, відтворюючи життєві ситуації за допомогою діалогів. Найемоційнішим виявився діалог у виконанні Рябчук Надії та Галак Олі, яким вдалося створити справжнісінький магазин безпосередньо у класі.
Учнівське самоврядування також активно долучилось до проведення предметного тижня. Для учнів 1-4 класів було організовано перегляд мультфільму у актовій залі гімназії. Усі класи радо відгукнулись на заклик оформити стінівку до дня Валентина. Веселі ''валентинки'' тішили око та нагадували нам усім про те, що краса і любов врятує світ.
схожі новини:


 • тиждень англійської мови
 • З 17 по 22 лютого в гімназії проходив тиждень географії, економіки та приро ...
 • тиждень англійської мови
 • предметні тижні
 • Тиждень історії та правознавства

 • Вітаємо!

  Наших колег з
  Днем народження!!!


  Мартинюк У.Л. - 01 квітня
  Стечак У.І. - 01 квітня
  Яновська О.Б. - 12 квітня
  Хом'як О.Л. - 23 квітня
  Скарбовська Г.Я. - 28 квітня

  Логін

  Відео-архів

  КАЛЕНДАР

  «    Березня 2014    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
  31