тиждень біології та хімії » Рогатинський ліцей "Гімназія імені Володимира Великого"

Рогатинський ліцей


Вітаємо Вас на сайті Рогатинського ліцею "Гімназія імені Володимира Великого"
 • Текст: менший
 • Текст: страндартний
 • Текст: більший

тиждень біології та хімії
Переглядів: 2968 | 7 Жовтня 2012 | коментарі: (0)
 (голосів: 2)

Вважалося, що 20 століття – це розквіт хімії. А, за визначенням ЮНЕСКО, «21 століття – це століття біології». На стику двох тисячоліть обидві науки дуже потрібні та надзвичайно цікаві. Тому щорічними і традиційними у нашій гімназії є предметні тижні біології та хімії. Тема тижня, що проходив з 22 по 29 вересня, -«Формування життєвих компетенцій на уроках біології та хімії».

У вівторок, 23.09, учнями 7-А та 7-Б класів проведено тематичну годину інформації «Хімічні елементи у нас вдома». Кожен зміг почерпнути багато цікавої інформації про ті елементи, які можна знайти на кухні чи у ванній, в електричних приладах чи мобільних телефонах.
В той же день учнівське самоврядування провело свято квітів і визначило переможців. І місце – 7-А клас, ІІ місце – 7-Б клас і ІІІ місце – 4 клас. Подяки за оригінальність, згуртованість і творчий підхід до захисту отримали 3-А, 2 класи. Від творчого до наукового: у середу відбувся І етап Всеукраїнської олімпіади з біології, а у четвер – з хімії, у яких взяли участь учні 4-7 класів. Багато учнів вирішили спробувати свої сили і показали відмінні результати. Вони будуть представляти нашу гімназію на ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад.

Четвер виявився багатим на цікаві уроки: Климців О.Б. у 5 класі провела урок на тему «Масова частка розчиненої речовини. Приготування розчинів». Учні мали змогу познайомитися із поширеними у побуті та медицині розчинами, розв’язували задачі, що базувались на життєвих ситуаціях (приготування маринадів, розчинів для обробітку с/г рослин). Насамкінець учні самостійно приготували розчин певної концентрації. Чубата М.С. у 3-А класі провела урок на тему «Корінь, його будова та функції. Видозміни кореня». Урок розпочався прислів’ями про корінь, які підготували самі учні. А потім на основі вивченої будови діти з’ясовували для чого проводять пікерування та підгортання рослин, чому корінь може змінювати свій зовнішній вигляд. Знання, отримані на цих уроках, будуть корисними в майбутньому кожному.

У п’ятницю 2 та 3-А класи побували на заводі «Скло – Пак». Було дуже цікаво побачити процес виготовлення скла зі звичайного річкового піску. У суботу в Івано – Франківську проходив біологічний турнір, у якому наш район представляли Стельмах Сергій, Галуга Ярина (6-Б) та Сосяк Оля (6-А). Серед команд були як знані аси, так і дебютанти. Команда нашого району виступила достойно, та побороти багаторічних учасників нам, дебютантам, цього разу не вдалося. Це означає, що нам є до чого прагнути і вдосконалюватися.

Свято квітів

У рамках тижня біології та хімії, що тривав із 24 по 28 вересня, в гімназії було проведено конкурс на кращу квіткову композицію. Учні прикладали якомога більше зусиль, виявляючи свою творчу креативність в організації композицій. Також досить вдалими були творчі захисти у вигляді поезій та пісень, переважно на осінню тематику.

Традиційно був здійснений обхід по класах членами комісії у складі вчителів та учнів. Це дало змогу об’єктивно оцінити старання учасників. Цьогоріч, перше місце дісталось квітковій композиції 7-А класу, де домінуючою квіткою були чорнобривці як символ Батьківщини, нашої України.

Усі класи чекає нагородження у різних номінаціях, адже, не зважаючи ні на що, кожний підійшов до цієї роботи досить відповідально та креативно, а праця не може бути належно не оціненою.
схожі новини:


 • Тиждень біології та хімії
 • Тиждень біології і хімії - 2014
 • Тиждень біології та хімії
 • З 17 по 22 лютого в гімназії проходив тиждень географії, економіки та приро ...
 • Урок біології та хімії

 • Вітаємо!

  Наших колег з
  Днем народження!!!


  Погурало Є.С. - 01 лютого
  Зварчук Я.М. - 06 лютого
  Бирич О.П. - 09 лютого
  Костюк Л.М. - 17 лютого
  Бродіна В.В. - 17 лютого
  Стасів М.Р. - 24 лютого
  Доронюк І.В. - 27 лютого

  Логін

  Відео-архів

  КАЛЕНДАР

  «    Жовтня 2012    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
  31