До джерел духовності » Рогатинський ліцей "Гімназія імені Володимира Великого"

Рогатинський ліцей


Вітаємо Вас на сайті Рогатинського ліцею "Гімназія імені Володимира Великого"
 • Текст: менший
 • Текст: страндартний
 • Текст: більший

До джерел духовності
Переглядів: 3641 | 29 Вересня 2009 | коментарі: (0)
 (голосів: 0)

До джерел духовності8 жовтня 2009 року наша гімназія стала місцем презентації унікального джерела християнської віри – «Матеріалів наукової конференції у 1000 – ліття хрещення Руси - України», виданих у 2008 році в Лондоні. Збірник видано за сприяння Філії Українського Католицького Університету (Лондон), Українського Релігійного Товариства св. Софія (Лондон) і Фундації Петра та Аделіни Цимбалістих.
Дирекція, вчителі та гімназисти старших класів щиро вітали духовного опікуна, колишнього гімназиста, доктора богослов’я, активного учасника у підготовці і проведенні конференції отця Івана Музичку з Риму, отця декана, настоятеля храму Різдва Пресвятої Богородиці в Рогатині Дмитра Бігуна, пароха села Пуків отця Володимира Наритника, голову Львівського земляцтва братів – рогатинців Романа Коритка, родину с.п. Петра Цимбалістого з Пукова, сільського голову с. Пуків Любомира Тичківського, колишнього голову райдержадміністрації Михайла Тихого, працівників центральної бібліотеки, сестер – служебниць.
Відкрив урочисте зібрання заступник директора з навчальної роботи Є.С.Погурало. Молитовне благословення здійснив отець декан Дмитро Бігун, який вручив подячну грамоту у честь 100 – літнього ювілею гімназії отцю доктору Івану Музичці. Змістовним і глибоко духовним був виступ нашого духовного опікуна, члена редакційної колегії, невтомного трудівника на ниві Господній отця Івана Музички. Про надзвичайну цінність і користь наукових досліджень говорили отець Володимир Наритник, письменник Роман Коритко, заступник директора гімназії з виховної роботи Ярема Зварчук, вчитель християнської етики Мирослава Стасів, вчитель історії Богдан Яновський. З подячним словом звернулася до отця Івана Музички ведуча презентації В.О.Мединська. Книга матеріалів як життєдайне духовне джерело наповнить наші душі щирим бажанням жити й працювати не покладаючи рук, бути провідниками суспільства і плекати молоде покоління в дусі безмірного служіння Україні в ім’я слави Божої, спільного добра і людської гідності.

В.О.Мединська




схожі новини:


 • Річниця смерті отця Івана Музички
 • Свіча пам'яті отця Івана Музички
 • Назавжди залишився українцем
 • Свіча пам'яті отця Івана Музички
 • Спогади про о.Івана Музичку

 • Вітаємо!

  Наших колег з
  Днем народження!!!


  Мартинюк У.Л. - 01 квітня
  Стечак У.І. - 01 квітня
  Яновська О.Б. - 12 квітня
  Хом'як О.Л. - 23 квітня
  Скарбовська Г.Я. - 28 квітня

  Логін





  Відео-архів

  КАЛЕНДАР

  «    Вересня 2009    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30