Матеріали за Червень 2018 року » Рогатинський ліцей "Гімназія імені Володимира Великого"

Рогатинський ліцей


Вітаємо Вас на сайті Рогатинського ліцею "Гімназія імені Володимира Великого"
  • Текст: менший
  • Текст: страндартний
  • Текст: більший

70-ліття пластового куреня УПС "Дубова Кора"
Переглядів: 1508 | 21 Червня 2018 | Коментарів: 0 | Категорія: ---

70-ліття пластового куреня УПС "Дубова Кора"

15-17 червня Рогатинська гімназія стала місцем ювілейних урочистостей з нагоди 70-ліття пластового куреня УПС "Дубова Кора", адже один з засновників куреня всесвітньо відомий митець Володимир Баляс був випускником Рогатинської гімназії. Історія куреня тісно пов'язана з Рогатинською гімназією протягом багатьох років.
16.06 відбулось урочисте відкриття на площі Роксолани , Святкова Академія у Рогатинській гімназії імені Володимира Великого, відкриття виставки мистецьких творів Володимира Баляса "Друг "Пендзель" з "Дубової Кори" у Музеї-садибі Миколи Угрина-Безгрішного. 17.06 ЮВБ запалало в Карпатах, у пластовому музеї на Соколі. Тут відбулась Панахида за членами куреня, які відійшли на Вічну Ватру, церемоніали заприсяження та прийом у курінь, Служба Божа та посвячення курінного прапора., екскурсія по Соколу. В урочистостях взяли участь дирекція, вчителі, учні, батьки та колишні випускники гімназії.

читати далі
 
Співпраця Рогатинської гімназії з інститутом проблем виховання Національної академії педагогічних наук України
Переглядів: 1454 | 21 Червня 2018 | Коментарів: 0 | Категорія: ---

Співпраця Рогатинської гімназії з інститутом проблем виховання Національної академії педагогічних наук України

15 - 16 червня в Рогатинській гімназії Жданович Юлія Миколаївна – старший науковий співробітник, кандидат педагогічних наук.
Фахівець з проблем дозвілля, культурно-дозвіллєвої діяльності школярів, виховання особистості у Пласті – НОСУ, презентувала методичний посібник "Організація соціально-педагогічної підтримки школярів групи ризику" [Алєксєєнко Т. Ф., Жданович Ю. М., Куниця Т. Ю., Малиношевський Р. В., Сергеєва Н.В.] / за заг. ред. Т. Ф. Алєксєєнко та монографію "Соціально-педагогічна підтримка дітей та учнівської молоді" [Алєксєєнко Т.Ф., Жданович Ю.М., Куниця Т.Ю. Малиношевський Р.В., Сергєєва Н.В.] / за заг. ред.. Т.Ф. Алєксєєнко.
Педагоги Рогатинської гімназії отримали ліцензію на право використання цих наукових творів.
Це стало продовженням співпраці з Інститутом проблем виховання Національної академії педагогічних наук України, який проводив на базі
Рогатинської гімназії Всеукраїнський експеримент «Виховання духовності, національної свідомості особистості на засадах християнської моралі та національних цінностей українського народу».

читати далі
 
Екскурсія в Івано-Франківський обласний центр зайнятості
Переглядів: 1764 | 18 Червня 2018 | Коментарів: 0 | Категорія: ---

Екскурсія в Івано-Франківський обласний центр зайнятості

Вибір майбутньої професії дуже важливий у нашому житті. 12 червня 2018 р. учні 4 класу Рогатинської гімназії ім.Володимира Великого мали нагоду відвідати Івано-Франківський обласний центр зайнятості. Там ми ознайомилися з послугами, які він надає. Центр проводить навчальні курси для людей будь-якого віку,є широкий спектр професій. Нам детально розказали про роботу продавця, ми мали змогу самостійно працювати за касовим апаратом. Потім кожен міг зробити своїми руками коробочку для подарунків. Центр зайнятості створює найсучасніші й найкомфортніші умови для навчання. На завершення ми побували в котельні. До цього часу ми навіть не здогадувалися, як обігріваються наші домівки. У котельні було дуже цікаво і вражаюче. Для себе ми зробили висновок, що всі професії важливі і ми повинні відповідально виконувати обов'язки, ким би ми не працювали.

Діана Дребот, учениця 4класу

читати далі
 
Загальногімназійний похід
Переглядів: 1274 | 18 Червня 2018 | Коментарів: 0 | Категорія: ---

Загальногімназійний похід

Краще гір можуть бути тільки гори… У цьому вирішили переконатися учні 1-А класу Рогатинської гімназії ім. Володимира Великого, які 7 червня вирушили у свою чергову мандрівку. Наш маршрут - Манява. Для когось це була перша така подорож в гори, хтось хвилювався. Але кажуть, що хоробрість – це страх, який помолився. Тому ми насамперед відвідали український Афон – Скит Манявський. Ну недаремно ж в усі часи існування гімназії кожен тиждень, усі відповідальні справи і ось сьогоднішній день ми розпочали з молитви у церкві. І якщо настане мить, коли нема за що більше триматися, тримайся за віру в Бога. І цього буде достатньо. Бо якщо з вами Бог, то яка різниця, хто проти вас. Напевно, дитячі молитви мають велику силу, бо погода сприяла нам всю дорогу, і ми щасливо добралися до Манявського водоспаду. Емоції у дітей були схожі на сам водоспад. Гірські пороги, бризки холодної води та великі валуни вразили і тих, хто тут вперше, і тих, хто вже бував у горах. По дорозі додому після гірського повітря нам дуже смакувала вечеря у піцерії в смт. Богородчани. Спонсором нашої вечері була Стефурак Т.І, за що їй особлива подяка від усіх дітей. Разом з гімназистами гарно провели час і вчителі Чубата М.С., Онищенко І.П., Жирий Р. Я. та терплячий до дитячих витівок водій Манюк О.Г. Якщо хочете, щоб такі мандрівки були і у вас, приєднуйтесь!

читати далі
 
Сьомий день роботи гімназійного табору "Червона калина"
Переглядів: 1468 | 7 Червня 2018 | Коментарів: 0 | Категорія: ---

Сьомий день роботи гімназійного табору "Червона калина"

6 червня 2018 р.
Чи любите ви мандрувати? Чи любите ви долати кілометри доріг з рюкзаком на плечах? Сьогодні ми зрозуміли, що такі подорожі не втомлюють, а приносять задоволення. Якщо ви ще не пробували так подорожувати, то вам треба приєднатися до нас. Бо сьогодні найменші гімназисти Рогатинської гімназії ім.. Володимира Великого здолали немалий шлях до заповідника Чортова гора. Але втомитися часу не було, бо дорогою ми ласували солодкими черешнями, збирали суниці і слухали цікаві історії та легенди, які захопливо розповідав Зварчук Я.М. Біля підніжжя гори Жирий Р.Я. організував для дітей змагання, тому підійматися крутими схилами було зовсім неважко. Не відставали від своїх вихованців і їх класні опікуни Чубата М.С., Березюк І.М. та педагог – організатор Онищенко І.П. Усю дорогу поряд з нами була медична сестра Гучок І.Я., та, на щастя, її професійної допомоги не знадобилося нікому. У нас буде ще не одна схожа мандрівка. Приєднуйтеся!

читати далі
 

« Назад 1 2 3 Дальше »


Вітаємо!

Наших колег з
Днем народження!!!


Мартинюк У.Л. - 01 квітня
Стечак У.І. - 01 квітня
Яновська О.Б. - 12 квітня
Хом'як О.Л. - 23 квітня
Скарбовська Г.Я. - 28 квітня

Логін

Відео-архів

КАЛЕНДАР

«    Червня 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30