зустріч з представниками МНС » Рогатинський ліцей "Гімназія імені Володимира Великого"

Рогатинський ліцей


Вітаємо Вас на сайті Рогатинського ліцею "Гімназія імені Володимира Великого"
 • Текст: менший
 • Текст: страндартний
 • Текст: більший

зустріч з представниками МНС
Переглядів: 2548 | 31 Жовтня 2012 | коментарі: (0)
 (голосів: 4)

зустріч з представниками МНС


В рамкам тижня безпеки життєдіяльності, організованого ТУ МНС в Івано-Франківській області 14 листопада учні 6(10)-А класу Рогатинської гімназії імені Володимира Великого мали чудову нагоду познайомитися з особливостями роботи вогнеборців 16-ої Державної пожежно-рятувальної частини в Рогатинському районі.
Спочатку всі зібралися на подвір’ї пожежної частини. Присутніх привітав начальник служби цивільного захисту в Рогатинському районі полковник Кузик В.Д. Він розповів дітям про героїчну професію рятувальників, їх діяльність та мужні вчинки. Начальник пожежно-рятувальної частини майор Ідак Б.В познайомив гімназистів з усіма напрямками діяльності МНС.

З перших хвилин діти юрбою оточили рятувальників – всім було надзвичайно цікаво подивитися на бойове спорядження та спецтехніку. Найперше, що зацікавило, і не лише хлопців, стосувалося техніки – вони хотіли знати її будову та характеристику. Командир відділення прапорщик Галяс І.І. продемонстрував новий автомобіль першої допомоги АППД-2 на базі «Валдай». Всіх присутніх вразив бензоріз, за допомогою якого рятувальники ліквідовують наслідки ДТП, спеціальні гідравлічні ножиці, які швидко розрізають металеві конструкції, пневмоподушка, яка здатна легко підняти 20-тонний автомобіль та апарати захисту органів дихання, без яких робота у задимленому приміщенні просто неможлива.

Пізніше підлітків познайомили з основними видами технічного озброєння. Під час зустрічі діти змогли відчути себе справжніми рятувальниками. Вдягнути бойовий одяг пожежного на швидкість не таке вже й легке завдання!
Працівники МНС продемонстрували гімназистам гасіння умовної пожежі. Радості й здивуванню не було меж! Бажаючі спробували піднятися про трьохколінній висувній драбині на навчальну вежу. Не відставали від хлопців і дівчата. Вони з вправністю маневрували пожежними стволами при подачі струменя води.
На мою думку, зустріч працівників МНС та дітей пройшла цікаво і змістовно, адже була спрямована на свідоме сприйняття інформації учнями й оволодіння практичними навичками надання допомоги.

Переконана, що такі заходи роботи з дітьми дають високі результати: розвивають і вчать, веселять і дивують. Саме таке «живе спілкування» є ефективною формою виховання учнів і зароджує в їх свідомості відповідальність, обачність та обережність.
Висловлюємо щиру вдячність за цікаву зустріч і бажаємо нашим рятувальникам бадьорості духа, здоров’я, душевного спокою у родинах і якомога менше тривожних викликів.

зустріч з представниками МНС

Боднарук О.П.,
класник керівник 6(10)-А класу
Рогатинської гімназії
схожі новини:


 • Екскурсія
 • Екскурсія
 • Екскурсія в пожежно-рятувальну частину
 • Зустріч з інспектором сектору ювенальної превенції
 • тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

 • Вітаємо!

  Наших колег з
  Днем народження!!!


  Паньківська О.Р. - 04 червня
  Люлька І.В. - 14 червня
  Лажовська О.М. - 30 червня

  Логін

  Відео-архів

  КАЛЕНДАР

  «    Жовтня 2012    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
  31