тиждень інформатики » Рогатинський ліцей "Гімназія імені Володимира Великого"

Рогатинський ліцей


Вітаємо Вас на сайті Рогатинського ліцею "Гімназія імені Володимира Великого"
 • Текст: менший
 • Текст: страндартний
 • Текст: більший

тиждень інформатики
Переглядів: 3573 | 1 Лютого 2011 | коментарі: (0)
 (голосів: 3)

З 24 по 29 січня в гімназії проходив предметний тиждень інформатики. Протягом тижня вчителями інформатики були проведені різноманітні заходи: тематична година інформації "Новини розвитку ІКТ", відкриті уроки з інформатики в 6-х класах на теми "Використання гіперпосилань та кнопок керування в слайдових презентаціях" (вчитель Чопик В.М.) та "Використання підпрограм в мові Паскаль" (вчитель Ступніцький О.М.), рейтингові змагання між учнями 2-3 класів з користування клавіатурним тренажером, конкурс "Найрозумніший" між учнями 7-х класів.

25 січня відбувся 3 етап Всеукраїнської предметної олімпіади з інформатики. Від Рогатинського району в ньому приймали участь гімназисти Слабий Олег (7-В), Галушка Лілія (7-А) і Турчин Любов (7-А).

В середу 26 січня в гімназії проходив 1 етап конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт МАН України. Серед інших учасників конкурсу із своєю роботою "Створення програми шифрування тексту" виступила учениця 6-Б класу, член гуртка прикладного програмування Петрів Дарія.

Особливу увагу заслуговує конкурс "Найрозумніший". При переповненому залі 12 учасників – представників 7-х класів змагалися у першому етапі конкурсу за вихід у фінал. Їм було запропоновано вибрати правильну відповідь на кожне з 18 запитань. Відразу визначити трьох переможців журі не вдалося і конкурсантам було запропоновано ще 6 додаткових запитань. І це не допомогло визначити трійку фіналістів. Тоді долю подальшого змагання вирішив конкурс "дешифровщик", за результатами якого до фінальної частини конкурсу пройшли такі учасники: Слабий Олег (7-В), Максимців Богдан (7-В) та Коретчук Мар'ян (7-Б). У другому етапі змагань учасники відповідали на запитання із 6 категорій знань (кожен учасник вибрав по дві категорії) протягом відведеного часу.
"Найрозумнішим" став учень 7-Б класу Коретчук Мар'ян, який отримав привітання і дружні оплески всіх присутніх, а також пам'ятний подарунок від організаторів конкурсу
.

Вчитель інформатики Чопик В.М.
схожі новини:


 • тематичний тиждень
 • В гімназії проходив предметний тиждень інформатики
 • Тиждень інформатики
 • Тиждень інформатики
 • Тиждень інформатики

 • Вітаємо!

  Наших колег з
  Днем народження!!!


  Мартинюк У.Л. - 01 квітня
  Стечак У.І. - 01 квітня
  Яновська О.Б. - 12 квітня
  Хом'як О.Л. - 23 квітня
  Скарбовська Г.Я. - 28 квітня

  Логін

  Відео-архів

  КАЛЕНДАР

  «    Лютого 2011    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28