Переможці олімпіад (Архів) » Рогатинський ліцей "Гімназія імені Володимира Великого"

Рогатинський ліцей


Вітаємо Вас на сайті Рогатинського ліцею "Гімназія імені Володимира Великого"
  • Текст: менший
  • Текст: страндартний
  • Текст: більший

Вітаємо переможців!
(2022-2023 н.р.)



Арсен Саган, 9-А клас
І місце
на ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту
науково-дослідницьких робіт
Малої академії наук України
в секції "Археологія"
(науковий керівник Яновський Богдан Антонович)



Аліна Андрусів, 9-А клас
ІІІ місце
на ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту
науково-дослідницьких робіт
Малої академії наук України
в секції "Історичне краєзнавство"
(науковий керівник Яновський Богдан Антонович)



Ірина Горіла, 11-Б клас
ІІІ місце
на ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту
науково-дослідницьких робіт
Малої академії наук України
в секції "Мультимедійні системи,
навчальні та ігрові програми"
(науковий керівник Чопик Василь Миколайович)


Відбувся ІІІ етап
Всеукраїнських учнівських олімпіад
Вітаємо переможців!



Максим Паньків, 10-Б клас
ІІ місце
на ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади
з української мови і літератури
(вчитель Мартинюк Уляна Любомирівна)



Аліна Андрусів, 9-А клас
ІІІ місце
на ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади
з біології
(вчитель Чубата Мирослава Степанівна)



Софія Шкварок, 10-Б клас
ІІІ місце
на ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади
з біології
(вчитель Чубата Мирослава Степанівна)



Юлія Кізима, 11-Б клас
ІІІ місце
на ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади
з правознавства
(вчитель Яновський Богдан Антонович)



Богдан Сворак, 11-Б клас
ІІІ місце
на ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади
з історії
(вчитель Городецька Наталія Михайлівна)



Аліна Андрусів, 9-А клас
ІІІ місце
на ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади
з хімії
(вчитель Климців Оксана Богданівна)



Анастасія Олійник, 11-Б клас
ІІІ місце
на ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади
з хімії
(вчитель Климців Оксана Богданівна)




Вітаємо переможців ІІ етапу
Всеукраїнських
учнівських олімпіад!


Богдан Сворак, 11-Б клас
І місце
на ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади
з історії
(вчитель Городецька Наталія Михайлівна)



Уляна Винничук, 11-А клас
І місце
на ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови
(вчитель Ольвач Наталія Володимирівна)
та ІІ місце в ІІ етапі Міжнародного
мовно-літературного конкурсу
імені Тараса Шевченка



Марта Дутка, 5-Б клас
ІІ місце
на ІІ етапі Міжнародного
мовно-літературного конкурсу
імені Тараса Шевченка



Каміла Богач, 6-Б клас
ІІ місце
на ІІ етапі Міжнародного
мовно-літературного конкурсу
імені Тараса Шевченка



Юлія Кізима, 11-Б клас
ІІ місце
на ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади
з англійської мови
(вчитель Черевата Зоряна Петрівна)



Арсен Саган, 9-А клас
ІІІ місце
на ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади
з англійської мови
(вчитель Бирич Оксана Петрівна)



Анасатасія Олійник, 11-Б клас
ІІІ місце
на ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади
з географії
(вчитель Бродіна Валентина Вікторівна)



Ігор Кізима, 11-Б клас
ІІ місце
на ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади
з інформатики
(вчитель Березюк Ірина Михайлівна)



Марта Конопка, 7-Б клас
І місце
на ІІ етапі Міжнародного
мовно-літературного конкурсу
імені Тараса Шевченка



Яна Воробець, 8-А клас
І місце
на ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади
з географії
(вчитель Бабій Ігор Орестович)



Олег Бабій, 10-Б клас
ІІІ місце
на ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади
з географії
(вчитель Бабій Ігор Орестович)



Аліна Андрусів, 9-А клас
І місце
на ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади
з німецької мови
(вчитель Язловецька Галина Володимирівна)



Юлію Кізиму, 11-Б клас
І місце
на ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади
з правознавства
(вчитель Яновський Богдан Антонович)



Вікторію Боянівську, 7-Б клас
ІІ місце
на ІІ етапі Міжнародного конкурсу з української мови
імені Петра Яцика
(вчитель Яновська Оксана Богданівна)



Анастасію Швець, 6-Б клас
І місце
на ІІ етапі Міжнародного конкурсу з української мови
імені Петра Яцика
(вчитель Яновська Оксана Богданівна)



Анастасію Олійник, 11-Б клас
І місце
на ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади
з хімії
(вчитель Климців Оксана Богданівна)
ІІІ місце
в ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади
з фізики
(вчитель Костюк Любов Миколаївна)



Аліну Андрусів, 9-А клас
І місце
на ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади
з хімії
(вчитель Климців Оксана Богданівна)



Ілону Гірняк, 8-А клас
І місце
на ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади
з хімії
(вчитель Климців Оксана Богданівна)



Ілону Гірняк, 8-А клас
ІІ місце
на ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади
з української мови і літератури
(вчитель Колбаснікова Галина Володимирівна)



Уляну Винничук, 11-А клас
І місце
на ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади
з української мови і літератури
(вчитель Скарбовська Галина Ярославівна)



Вікторію Гринишин, 8-Б клас
І місце
на ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади
з правознавства
(вчитель Яновський Богдан Антонович)



Максима Паньківа, 10-Б клас
І місце
на ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади
з української мови і літератури
(вчитель Мартинюк Уляна Любомирівна)



Максима Акутіна, 7-А клас
ІІ місце
на ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади
з математики
(вчитель Лівіновська Наталя Василівна)



Ірину Горілу, 11-Б клас
І місце
на ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади
з біології
(вчитель Чубата Мирослава Степанівна)



Аліну Андрусів, 9-А клас
І місце
на ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади
з біології
(вчитель Чубата Мирослава Степанівна)



Марту Ольвач, 8-А клас
І місце
на ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади
з біології
(вчитель Чубата Мирослава Степанівна)


Вітаємо!

Наших колег з
Днем народження!!!


Мартинюк У.Л. - 01 квітня
Стечак У.І. - 01 квітня
Яновська О.Б. - 12 квітня
Хом'як О.Л. - 23 квітня
Скарбовська Г.Я. - 28 квітня

Логін





Відео-архів

КАЛЕНДАР

«    Квітня 2024    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30