Матеріали за 21.06.2018 » Рогатинський ліцей "Гімназія імені Володимира Великого"

Рогатинський ліцей


Вітаємо Вас на сайті Рогатинського ліцею "Гімназія імені Володимира Великого"
  • Текст: менший
  • Текст: страндартний
  • Текст: більший

70-ліття пластового куреня УПС "Дубова Кора"
Переглядів: 1514 | 21 Червня 2018 | Коментарів: 0 | Категорія: ---

70-ліття пластового куреня УПС "Дубова Кора"

15-17 червня Рогатинська гімназія стала місцем ювілейних урочистостей з нагоди 70-ліття пластового куреня УПС "Дубова Кора", адже один з засновників куреня всесвітньо відомий митець Володимир Баляс був випускником Рогатинської гімназії. Історія куреня тісно пов'язана з Рогатинською гімназією протягом багатьох років.
16.06 відбулось урочисте відкриття на площі Роксолани , Святкова Академія у Рогатинській гімназії імені Володимира Великого, відкриття виставки мистецьких творів Володимира Баляса "Друг "Пендзель" з "Дубової Кори" у Музеї-садибі Миколи Угрина-Безгрішного. 17.06 ЮВБ запалало в Карпатах, у пластовому музеї на Соколі. Тут відбулась Панахида за членами куреня, які відійшли на Вічну Ватру, церемоніали заприсяження та прийом у курінь, Служба Божа та посвячення курінного прапора., екскурсія по Соколу. В урочистостях взяли участь дирекція, вчителі, учні, батьки та колишні випускники гімназії.

читати далі
 
Співпраця Рогатинської гімназії з інститутом проблем виховання Національної академії педагогічних наук України
Переглядів: 1466 | 21 Червня 2018 | Коментарів: 0 | Категорія: ---

Співпраця Рогатинської гімназії з інститутом проблем виховання Національної академії педагогічних наук України

15 - 16 червня в Рогатинській гімназії Жданович Юлія Миколаївна – старший науковий співробітник, кандидат педагогічних наук.
Фахівець з проблем дозвілля, культурно-дозвіллєвої діяльності школярів, виховання особистості у Пласті – НОСУ, презентувала методичний посібник "Організація соціально-педагогічної підтримки школярів групи ризику" [Алєксєєнко Т. Ф., Жданович Ю. М., Куниця Т. Ю., Малиношевський Р. В., Сергеєва Н.В.] / за заг. ред. Т. Ф. Алєксєєнко та монографію "Соціально-педагогічна підтримка дітей та учнівської молоді" [Алєксєєнко Т.Ф., Жданович Ю.М., Куниця Т.Ю. Малиношевський Р.В., Сергєєва Н.В.] / за заг. ред.. Т.Ф. Алєксєєнко.
Педагоги Рогатинської гімназії отримали ліцензію на право використання цих наукових творів.
Це стало продовженням співпраці з Інститутом проблем виховання Національної академії педагогічних наук України, який проводив на базі
Рогатинської гімназії Всеукраїнський експеримент «Виховання духовності, національної свідомості особистості на засадах християнської моралі та національних цінностей українського народу».

читати далі
 


Вітаємо!

Наших колег з
Днем народження!!!


Климців О.Б. - 20 травня
Іванців О.С. - 23 травня
Комар М.З. - 27 травня

Логін

Відео-архів

КАЛЕНДАР

«    Червня 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30