Рогатинська гімназія імені Володимира Великого

Рогатинський ліцей


Вітаємо Вас на сайті Рогатинського ліцею "Гімназія імені Володимира Великого"
  • Текст: меньше
  • Текст: страндарт
  • Текст: больше

День відкритих дверей
Переглядів: 2452 | 8 Травня 2014 | Коментарів: 0 | Категорія: ---

День відкритих дверей

Рогатинська гімназія імені Володимира Великого оголошує набір учнів на 2014-2015 н.р. і запрошує всіх на День відкритих дверей, який відбудеться 6 червня 2014 року. Початок о 10-00 год.

читати далі
 
Загальногімназійні батьківські збори
Переглядів: 2016 | 8 Травня 2014 | Коментарів: 0 | Категорія: ---

18 травня 2014 року в школі естетичного виховання учнів об 13-00 год. відбудеться концерт, загальногімназійні батьківські збори та загальногімназійна конференція.

читати далі
 
Розклад проведення державної підсумкової атестації
Переглядів: 1660 | 8 Травня 2014 | Коментарів: 0 | Категорія: ---

Розклад
проведення державної підсумкової атестації
за 2013-2014 навчальний рік

читати далі
 
Конкурс "Обдарована дитина"
Переглядів: 2413 | 17 Березня 2014 | Коментарів: 0 | Категорія: ---

Рогатинська гімназія імені Володимира Великого запрошує учнів 4-х класів загальноосвітніх шкіл району 25 березня о 10.00 год. на конкурс "Обдарована дитина"

Конкурс "Обдарована дитина"

читати далі
 
Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін та конкурсів
Переглядів: 1965 | 5 Березня 2014 | Коментарів: 0 | Категорія: ---

Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін та конкурсів

ІСТОРІЯ

Бродіна Емма – ІІІ місце
(4А клас, вчитель – Городецька Н.М.)
Журавінська Оксана – ІІІ місце
(5 клас, вчитель - Яновський Б.А.)
ХІМІЯ

Дикий Андрій – ІІ місце
(6 клас, вчитель - Климців О.Б.)
Гарбуз Ірина – ІІІ місце
(5 клас, вчитель - Климців О.Б.)
ГЕОГРАФІЯ

Бродіна Емма – І місце
(4А клас, вчитель – Бродіна В.В.)
БІОЛОГІЯ

Туркалевич Анна – ІІ місце
(4А клас, вчитель – Чубата М.С.)
Бродіна Емма – ІІІ місце
(4А клас, вчитель – Чубата М.С.)
Чубата Ярина – ІІІ місце
(5 клас, вчитель – Чубата М.С.)
ПРАВОЗНАВСТВО

Яновська Христина – ІІ місце
(7А клас, вчитель – Яновський Б.А.)
Васильців Вікторія – ІІІ місце
(5 клас, вчитель – Яновський Б.А.)
Головко Руслана – ІІІ місце
(5 клас, вчитель – Яновський Б.А.)
ЕКОНОМІКА

Гриник Ігор – ІІІ місце
(6 клас, вчитель – Бабій І.О.)

читати далі
 


Вітаємо!

Наших колег з
Днем народження!!!


Ольвач Н.В. - 20 грудня
Пишко Г.Д. - 23 грудня

Логін





Відео-архів

КАЛЕНДАР

«    Листопада 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30