Декада фізичної культури і захисту Вітчизни » Рогатинський ліцей "Гімназія імені Володимира Великого"

Декада фізичної культури і захисту Вітчизни
Переглядів: 2170 | 18 Вересня 2013 | коментарі: (0)
 (голосів: 0)

Декада фізичної культури і захисту Вітчизни У Рогатинській гімназії ім. Володимира Великого з 17 вересня проходила декада фізичної культури і захисту Вітчизни.

В ході цієї декади відбулося ряд заходів. Зокрема, дуже цікаво пройшли змагання «Веселі старти» між учнями 1-2 класів. Перемогу в цих емоційних змаганнях святкували учні 2-го класу, які, маючи перевагу у віці, не дали змоги перемогти учням 1-го класу, які розділили між собою 2 та 3 місце, набравши однакову кількість залікових балів.

Ще більш напружено пройшли такі самі змагання між учнями 3-4 класу. В ході цих змагань переможець визначився лише на останніх конкурсах. Ним став 4-Б клас, а 3 і 4-А набрали також однакову кількість балів і зайняли 2-ге місце.

Також розпочалися змагання із міні-футболу між хлопцями і дівчатами. 26 вересня відбулися змагання між 3-4 класами. Тут сильнішими виявилися учні 4-А класу, які здобули перемогу. Решта матчів пройдуть до кінця першої чверті.

Під час декади фізичної культури і захисту Вітчизни пройшли відкриті уроки. Вчитель фізичної культури і захисту Вітчизни провів урок у 2-му класі на тему: «Футбол» і у 6-му класі із захисту Вітчизни на тему: «Стройова підготовка, повороти під час руху».