• Текст: більший

фізкультура і спорт
Переглядів: 2125 | 3 Жовтня 2012 | коментарі: (0)
 (голосів: 5)

У Рогатинській гімназії відбулася декада фізичної культури і спорту. У рамках цієї декади проводились змагання з міні-футболу, веселі старти, змагання з туризму.

У змаганнях «Веселі старти» серед 1-2 класів сильнішими виявилися учні 2 класу, серед 3-4 класів перемогу святкували учні 4 класу, а учні 3-Б зайняли 2 місце, 3-А – 3 місце. До Всесвітнього дня туризму відбулись змагання між 3-4 класами.

Перше місце серед дівчат зайняла Климців Вікторія – 3-А клас, ІІ місце – Сас Діана – 3-Б клас, ІІІ місце – Чубата Ярина – 4 клас. Серед хлопців І місце – Климців Назар - 3-А, ІІ місце - Дарміць Роман, ІІІ місце – Кінтер Степан. У загальнокомандному заліку перше місце відповідно зайняв 3-А клас, ІІ місце – 4 клас, ІІІ місце – 3-Б клас.