Ми - гімназисти » Рогатинська гімназія імені Володимира Великого

Рогатинська гімназія


Вітаємо Вас на сайті Рогатинської гімназії
 • Текст: меньше
 • Текст: страндарт
 • Текст: больше

Ми - гімназисти
Переглядів: 2573 | 24 Вересня 2009 | коментарі: (0)
 (голосів: 9)

першокласники про гімназію


Я - -гімназистка, а це дуже відповідально й почесно. А ще мені приємно, що поступила в гімназію в рік її століття.
Марта Бабій

Мої друзі тепер заздрять, що я навчаюся в гімназії, а вони – ні.
Марта Пугарська

У гімназії навчалися мої сестри, а зараз вчимося ми з братом. Я дуже радий, що влився в гімназійну родину.
Назар Туркалевич

Враження від гімназії в мене найкращі: приємні вчителі, привітні однокласники, просторі класи.
Роман Ватуляк

Мої перші дні в гімназії пройшли дуже цікаво. Я знайшов нових друзів, навчився дисципліни й пунктуальності. Мене вчать шанувати Бога, поважати батьків, учителів, любити свій народ і Вітчизну. Я робитиму все, щоб гідно закінчити гімназію, стати достойним громадянином української держави.
Артур Головчак

Мій перший день в гімназії був дуже незвичайний, бо тоді я вдруге пішла у перший клас. Тепер ми всі навчаємось завзято, тому кожен день – як маленьке свято!
Васильців Вікторія

Я давно зала, де буду навчатися після закінчення четвертого класу. Влітку з нетерпінням чекала початку нового навчального року, зустрічі з новими вчителями та друзями. Я із задоволенням щоранку йду до гімназії, бо знаю, що тут мене зустрінуть добрі й лагідні вчителі, буде багато нових знань та вражень. Усім знайомим я розказую, як цікаво в гімназії.
Ярина Чубата

Першовересневий ранок
Оповив легкий серпанок,
А на площі Роксолани -
Всі в барвистих вишиванках!
Саме так на все життя мені запам’ятається 1 вересня 2009 року в Рогатинській гімназії. Подобається мені те, що навчання починається з молитви, адже за давнім українським звичаєм кожній добрій справі передувала молитва.
Христина Петрунів

Коли я вперше зайшла в гімназію, мене вразили чистота і тиша, привітні вчителі і майбутні однокласники. Я вдячна Богу і мамі, що навчаюся в гімназії.
Ростислава Федик

Прийшовши до гімназії, я одразу відчула, що тут панує спокій і знання. Тут навчається моя сестра. І я раділа, що ми будемо разом. Мені дуже сподобався наш клас і класний керівник. У гімназії кожен вчитель вимогливий і водночас добрий.
Ірина Гарбуз

Ще з першого дня в гімназії я почувалася, як вдома. Гімназія стала для мене рідною домівкою. Уроки були таким цікавими, що дуже хотілося вчитися.
Анастасія Оксенюк

Першого дня навчання було трохи страшно: нова школа, нові вчителі, нові предмети, нові учні. Я познайомився з однокласниками і вже маю нових друзів. Мені дуже подобається бути гімназистом.
Іван Андрусяк

Перші дні в гімназії я дуже хвилювався: новий клас, нові однокласники, нові вчителі. Але водночас мені було дуже і дуже цікаво. Зі всіх уроків найбільше сподобалися інформатика і німецька мова.
Сергій Піцик

Гімназія дає міцні знання, виховує, як правильно жити, вчитися і бути корисним Україні. Тут навчається мій старший брат. І саме тому я вибрав гімназію Вчителі віддають свої вміння дітям . Зараз ми ще несміливі першокласники, але згодом будемо іншими: впевненим в собі й своїх товаришах. Адже ми – гімназисти і цим гордимося.
Володимир Мосора

Усе літо я мріяла, що у вересні піду вчитися в Рогатинську гімназію імені Володимира великого. І ось цей час настав. Вчителі в гімназії гарні, уроки цікаві. Ще мені дуже подобається, що кожного понеділка вся гімназія йде до церкви. Руслана Головко

Сьогодні ми не прості учні, ми – гімназисти. Мене дуже вражає, які у гімназії всі добрі, щирі, миролюбні. У гімназії дружний колектив. Наближається свято століття гімназії, яке відбудеться 29 – 30 вересня. Я бажаю гімназії, щоб вона процвітала і процвітала.
Андріана Харченко
схожі новини:


 • Гімназисти в Англії
 • 1 вересня – День знань
 • День вчителя
 • тиждень біології та хімії
 • тиждень англійської мови

 • Вітаємо!

  Наших колег з
  Днем народження!!!


  Люлька І.В. - 14 червня
  Іванушка М.В. - 15 червня
  Лажовська О.М. - 30 червня


  Опитування


  Креативним
  Вимогливим
  Досвідченим
  Доброзичливим
  Працелюбним
  Строгим
  Cправедливим